Competities

OGTB competitie 35+/55+

De data voor thuiswedstrijden OGTB 35+ teams gepland tot dusver (zie ook de tenniskalender):

Wedstrijden OGTB 35+ TV Woldendorp

vrijdag 13 april 19.00 uur Woldendorp 4 – Dos 10
maandag 16 april 19.45 uur Woldendorp 3 – Nieske Meppers 2
donderdag 19 april 19.00 uur Woldendorp 1- Odivia 4
dinsdag 24 april 19.45 uur Woldendorp 3 – Dos 4
dinsdag 8 mei 19.00 uur Woldendorp 7 – Tiolo 3
woensdag 9 mei 19.00 uur Woldendorp 5 – Kolham 1
maandag 14 mei 19.00 uur Woldendorp 5 – Amor 2
“ “ “ 19.45 uur Woldendorp 4 – Amor 1
vrijdag 18 mei 19.00 uur Woldendorp 7 – Dos 8
donderdag 24 mei 19.45 uur Woldendorp 6 – Kanonniers 5
vrijdag 25 mei 19.00 uur Woldendorp 4 – Ready 2
dinsdag 5 juni 19.45 uur Woldendorp 6 – Siddeburen 1
donderdag 7 juni 19.00 uur Woldendorp 7 – Wijchgelsheim
vrijdag 8 juni 19.00 uur Woldendorp 4 – Ready 5
maandag 25 juni 19.00 uur Woldendorp 5 – Tiod 1
donderdag 5 juli 19.45 uur Woldendorp 6 – Odivia 3
maandag 9 juli 19.00 uur Woldendorp 1 – Aloë 1
donderdag 12 juli 19.45 uur Woldendorp 3 – Uneswido
vrijdag 20 juli 19.45 uur Woldendorp 6 – Sla Raak 2
maandag 23 juli 9.30 uur Woldendorp 3 – Siddeburen
donderdag 16 aug. 19.45 uur Woldendorp 2 – Siddeburen 2
woensdag 22 aug. 19.00 uur Woldendorp 1 – Siddeburen 6
maandag 3 sept. 19.30 u Woldendorp 3 – DOS 4 (inhaalwedstrijd 24 april)

Thuiswedstrijden OGTB 55+ TV Woldendorp
Vrijdag 1 juni 10.30 uur Woldendorp 55+ – Wedde 55+

 

Vrijdag 8 juni 10.30 uur Woldendorp 55+ – Siddeburen 55+

Vrijdag 13 juli 10.30 uur Woldendorp 55+ – Wijchgelsheim 55+

 

KNLTB competities

Heren 35+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 3

 

Dames Zaterdag (FRI-GDR) – 4e klasse – Afdeling 1

Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling  1

Gemengd 35+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3 

 

  • OGTB  competitie Jeugd geel/groen/oranje/rood

Op 3 zondagen spelen kinderen uit het OGTB gebied ‘s ochtends hun wedstrijden op de banen van TV Woldendorp, categorie GROEN. Dit is op zondag 8 en 22 april en op 27 mei.

Categorie ROOD:

Park: Zondag 8 april en 15 april: Tennisclub Uneswido Tellingerweg 1, 9591 VW Onstwedde Telefoon kantine: 0599-332851 Contactpersoon: Johan Borg, 06-46949701

Park: Zondag 22 april, 13 mei en 27 mei: LTC Oude Pekela Raadhuislaan 105a 9665 JC Oude Pekela Telefoon kantine: 0597-612011 Contactpersoon: Jos Klungel, 06-16459413

Categorie: ORANJE

Park: Zondag 8 april, 22 april en 13 mei: Tennisclub Odivia Blijham Raadhuisstraat 23 C, 9697 PN Blijham Telefoon kantine: 06-18441417 Contactpersoon: Fedde Dokter, 06-37176197

Park: Zondag 15 april en 27 mei: Tennisclub Ready Scheemda Plantsoenlaan 27a 9679 HA Scheemda Telefoon kantine: 0597-853519

Categorie: GROEN
Park: Zondag 8 april, 22 april en 27 mei: Tennisclub Woldendorp A.E. Gorterweg 68, 9946 PE Woldendorp Telefoon kantine: 0596-601530 Contactpersoon: Sia Ots-Menninga, 06-23981069

Park: Zondag 15 april (afgelast i.v.m. regen) en 13 mei: Tennisclub Sla Raak Winschoten Hoorntjesweg 57, 9675 NB Winschoten Telefoon kantine: 0597 – 412988 Contactpersoon: Jakob Aukes, 06- 53273743

Contactpersoon OGTB: Christian Bessembinders, 06-20881007

  • Zomeravondcompetitie TV Woldendorp

Meer info volgt, je kunt je nog opgeven bij Martha Zwarberg via: tvwoldendorp@gmail.com.

  • Abel Plas competitie op zondagmorgen bij TV Woldendorp

Rond eind april zal de Abel Plas competitie op de zondagmorgen van start gaan. je kunt je hiervoor aanmelden bij Sia Ots via: tvwoldendorp@gmail.com.