KNLTB Competitie 2020

Hieronder alvast de wedstrijden van de KNLTB competitie, meer speeltijden volgen z.s.m.

vr 11-9-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 73
  • HAREN GN 3-WOLDENDORP 1

za 12-9-2020

  • Heren 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 14
  • HAREN GN 1-WOLDENDORP 1
  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 31
  • WOLDENDORP 1-`T FIVELVELD 1

vr 18-9-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 73
  • WOLDENDORP 1 – GRONINGER LTB 2; 19:00

za 19-9-2020

  • Heren 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 14
  • WOLDENDORP 1-OLDENCATE 1
  • Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 3
  • WOLDENDORP 1-ODIVIA-EENRUM 1
  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 31
  • DELFZIJL 1-WOLDENDORP 1

vr 25-9-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 73
  • UNESWIDO 2 – WOLDENDORP 1; 19:00

za 26-9-2020

  • Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 3
  • WIJCHGELSHEIM 1 – WOLDENDORP 1; 13:00
  • Heren 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 14
  • DE KALKWIJCK 1-WOLDENDORP 1
  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 31
  • HAREN GN 1-WOLDENDORP 1

vr 2-10-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 73
  • WOLDENDORP 1 – TIOD NIEUWOLDA 1; 19:00

za 3-10-2020

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 31
  • `T FIVELVELD 10 – WOLDENDORP 1; 9:30
  • Heren 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 14
  • WOLDENDORP 1-STADSKANAAL 1
  • Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 3
  • WOLDENDORP 1-TIOL 1

vr 9-10-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 73
  • ZUIDLAREN 2 – WOLDENDORP 1; 19:00

za 10-10-2020

  • Heren 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 14
  • OUDE PEKELA 1 – WOLDENDORP 1; 13:00
  • Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 3
  • VAN STARKENBORGH 1-WOLDENDORP 1
  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 31
  • WOLDENDORP 1-DELFZIJL 1

vr 16-10-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 73
  • WOLDENDORP 1 – UNESWIDO 1 ; 19:00

za 17-10-2020

  • Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 3
  • WINSUM 2 – WOLDENDORP 1 ; 10:00
  • Heren 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 14
  • WOLDENDORP 1-ZNEO 1
  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 31
  • WOLDENDORP 1-HAREN GN 1

vr 23-10-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 73
  • READY-SCHEEMDA 1WOLDENDORP 1; 18:30

za 24-10-2020

  • Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 3
  • WOLDENDORP 1-`T FIVELVELD 2